شرکت داده پرداز صبا گلستان در سال 1386 با هدف فعالیت در زمینه ارتباطات رایانه ای (شبکه های کامپیوتری) با تکیه بر بیش از 14 سال تجربه و باور تخصصی نیروهای مستعد و کارشناسان خود در ابعاد مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات فعالیت خود را شروع کرد.

درسال 1387 موفق به اخذ نمایندگی فروش شرکت ارتباطات مبین نت با نام تجاری راستین ارقام شد و شروع به فعالیت کرد و در سال 1389 موفق به اخذ عامل فنی شرکت ارتباطات مبین نت در استان گلستان شد. در شروع فعالیت خود مجوز فعالیت فنی در استان های مازندران و خراسان رضوی را از شرکت ارتباطات مبین نت با نام تجاری راستین ارقام دریافت کرد.

در اوایل سال 1393 مجوز عامل فنی شرکت انتقال داده های آسیاتک در استان های گلستان، مازندران و خراسان رضوی را با نام تجاری راستین ارقام دریافت کرد. که این قرارداد به مدت یکسال اعتبار داشت.

در مرداد ماه سال 1393 با نام تجاری داده پرداز صبا گلستان این شرکت تأسیس گردید و به فعالیت خود ادامه داد و تلاش مینماید تا به بخشی از اهداف و سیاستهای کلان کشور در حیطه  تخصصی این مقوله جامه عمل بپوشاند و بعنوان امین سازمانهای دولتی و خصوصی خدمات مورد نیاز مشتریان خود را تأمین نماید.

شرکت داده پرداز صبا گلستان با توجه به سیاست های کاری خود در اردیبهشت ماه سال 1396 موفق به اخذ عامل نصب شرکت ارتباطات مبین نت در گرگان شد و در خردادماه سال 1396 موفق به اخذ عامل نصب در شهر تاریخی شیراز شد. و با توجه به فعالیت مستمر کارشناسان مجرب این شرکت فعالیت در شهرهای دیگر کشور وسعت یافت.

این شرکت با توجه به روابطی که در کشور دارد در تیرماه 1396 موفق به اخذ عامل فنی در استان گیلان و در سال 1397 موفق به اخذ دریافت مجوز پیمانکاری در پروژه های TD-LTE و LTE Roaming شرکت ارتباطات مبین نت در استانهای خراسان رضوی، اصفهان، آذربایجان شرقی، کرمان و کیش شد.

مهمترین چالش و ماموریت شرکت داده پرداز صبا گلستان مشتری مداری و اجرای کارها به بهترین نحو ممکن بوده که تا کنون موفق به این امر مهم شده است و در آینده نیز با توجه به پتانسیل های پرسنل و مدیریت شرکت ماموریت خود را به انجام خواهد رساند.انشاء الله

مرکز تماس صبا دیتا

مرکز تماس صبادیتا با بهره مندی از کادری متخصص و زبده برای پشتیبانی از مشترکین خود شرکت صبا دیتا و همچنین شرکت های کارفرما مانند شرکت مببین نت، آسیاتک و ایرانسل اقدام به جذب افرادی با آشنایی کامل به خدمات کامپیوتری و پاسخگویی نموده است.

 

مجوز های شرکت داده پرداز صبا گلستان

  • نماینده رسمی فروش و ارائه سرویس اینترنت پرسرعت TD-LTE و خطوط تلفن ثابت اینترنتی مبین نت با شماره مجوز 397171004
  • نماینده رسمی فروش و ارائه سرویس اینترنت پرسرعت ADSL2+ آسیاتک با شماره مجوز 441938
  • نماینده رسمی فروش و ارائه سرویس تلفن ثابت بر بستر اینترنت آسیاتک با شماره مجوز 714
  • نماینده رسمی فروش ارائه خدمات ایرانسل با شماره مجوز 989339942744
  • نماینده رسمی شرکت پارس گرین ارائه پنل های ارسال پیامک انبوه با شماره مجوز ARD1000
  • عضو نظام صنفی رایانه ای استان گلستان با شماره مجوز 17010178